Субота, 2 Березня, 2024

Через заборону китайських смартфонів у США може постраждати Apple

В США під прикриттям інтересами національної безпеки поступово вичавлюють з ринку смартфонів китайських виробників. З’явилася інформація, що Китай може з такою ж аргументацією заборонити продажі Apple. Компанії це загрожує суттєвими збитками, а тисячам людей – втратою роботи.Заборона загрожує Apple втратою 9% загальної виручки

Днями Міністерство торгівлі США до 2025 року заборонило американським компаніям продавати свою продукцію китайському виробнику ZTE. Це означає, що ZTE не матиме доступу до найпопулярніших мобільних процесорів від Qualcomm, а також не зможе оснащувати свої девайси операційною системою Google Android. Раніше ЦРУ, ФБР, АНБ та інші відомства всіляко протестували проти продажів у США смартфонів Huawei.

На рівні чуток стало відомо, що китайська влада планує відповісти на американські дії, взявши на озброєння те саме гасло національної безпеки. Першою ціллю може стати Apple, яка сьогодні займає 11% китайського ринку, поступаючись місцем Huawei з часткою 19%. Заборона загрожує Apple втратою 9% загальної виручки. Вона також втратить більшу частину з $46 млрд виручки, яку отримувала у Великому Китаї (Китай, Тайвань, Гонконг, Макао). Таке падіння доходів, прогнозують експерти, змусить компанію звільнити від 10 до 20% свого персоналу, тобто приблизно 27 000 робітників.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися