Понеділок, 15 Квітня, 2024

Чи відберуть роботи у вас роботу?

Згідно з дослідженням Оксфордського університету і компанії Deloitte, приблизно 35% робочих місць у найближчі 20 років опиняться під загрозою автоматизації і комп’ютеризації. Загальний висновок зі звіту «Майбутнє ринку зайнятості: наскільки робочі місця вразливі перед автоматизацією» можна зробити такий: тим, чия робота пов’язана з переговорами та домовленостями, поки що не варто боятися.

В основі дослідження лежать дані про  кількість робочих місць і розміри зарплат у Великій Британії, які надала британська статистична служба і зібрала сама Deloitte UK.

Учені Оксфордського університету Майкл Осборн і Карл Фрей підрахували, якою мірою кожен із різновидів роботи може змінитися внаслідок автоматизації, проаналізувавши дев’ять навичок, необхідних для її виконання.

Навички такі: соціальна сприйнятливість, вміння вести переговори, здатність переконувати, готовність надати допомогу та піклуватися про інших людей, оригінальність мислення, схильність до мистецтва, спритність пальців, спритність рук і потреба працювати в тісних робочих місцях.

Ті, хто володіє англійською, можуть перевірити, чи загрожує їхній роботі автоматизація,  на цій сторінці ВВС News.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися