Чому фанат Apple ніколи не перейде на Galaxy S6

Лояльність деяких шанувальників Apple часто порівнюють із захворюванням. Адже фанати «яблучної» компанії часто ігнорують факти, коли продукт іншого виробника перевершує девайс американського вендора. Однак не все так просто: Марк Спунауер з видання Tom’s Hardware Guide розповів, чому фанати iPhone 6 не змінять його на флагман Samsung, який має найкращі в індустрії характеристики.

За словами експерта, усе зводиться до екосистемі корпорації з Купертіно – сьогодні такого не може запропонувати жоден Android-апарат. «Працюючи над оглядом Galaxy S6, я використовував ті ж програми, що і на своєму iPhone, з грою Storm Blade включно, – каже Спунауер. – Тим не менш, розробники раз за разом обирають iOS як стартову платформу для кращих програм. Яскравий приклад – створені для трансляції відео у Твіттері Meerkat і Periscope, і таких випадків багато. Гру під назвою «Mr. Jump» в App Store завантажили п’ять мільйонів разів за чотири дні, але в магазині контенту операційної системи від Google її не знайти. Hyperlapse і Layout для Instagram? У першу чергу для техніки Apple».

Також журналіст говорить про інший аспект: з Apple фанатів утримує взаємодія сервісів і електроніки. Зокрема, експерту подобається, коли зроблені на телефоні замітки, він без всяких хитрувань потім може прочитати на своєму ноутбуці від Apple. Те ж саме стосується фотографій, зроблених на iPhone. Домогтися схожої синхронізації на Андроїд пристроях можна за допомогою, скажімо, програми Evernote. Але це вимагає знання її налаштувань, а зв’язка продуктів Apple працює.

Те ж саме стосується і зв’язки «телефон + розумний годинник». Apple Watch зручні не тільки тим, що передають максимум інформації зі смартфона (у тому числі можна буде відкривати двері автомобіля, оплачувати рахунки за допомогою Apple Pay), вони банально зручні для носіння як годинник. Фахівці з Купертіно приділили цьому нюансу дуже багато часу після того, як вийшов низку розгромних статей про те, що смарт-годинники від Samsung натирають зап’ястя.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я