Субота, 22 Червня, 2024

Скільки трафіку споживають голосові месенджери

З послугою «3G Безліміт» абоненти МТС можуть комфортно використовувати інтернет на смартфоні, з переглядом фільмів включно. Однак і в цій галузі існують свої нюанси: підвищення якості інтернету призвело до того, що розробники все менше часу приділяють мінімізації витрат трафіку. І спілкування в популярних голосових месенджерах потребує різної швидкості та різного обсягу трафіку.

Найбільш заощадливим, за вимірами Android Authority, виявився KakaoTalk – популярна у Кореї програма. Його показник дорівнює 318,3 кілобайти на хвилину, що в 2,7 раза менше, ніж найбільш «ненажерливий» і одночасно найпоширеніший Skype. Його показники неприємно дивують, складаючи 875 КБ витрачених щохвилини даних. Через годину розмов з допомогою KakaoTalk ви заощадите 36 МБ даних порівняно зі Skype.

Друге місце серед найбільш вибагливих зайняв WhatsApp компанії Facebook. Цей месенджер поступився лише KakaoTalk, витрачаючи всього 333,3 КБ/хв.

Гарне співвідношення якості та споживання трафіку має Viber з показником у 497 КБ/хв. Tango і Hangouts можна віднести до вимогливих – 650 КБ/хв все ж забагато.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися