Чому надшвидке заряджання дозволяє забути про ємність акумулятора

Багато смартфонів сьогодні обладнані технологією надшвидкого заряджання QuickCharge 2.0, яка дозволяє буквально за 10-15 хвилин отримати ще кілька годин роботи для мобільника. Але наскільки це правда? Компанія Qualcomm, яка є розробником цієї технології, продемонструвала це на відео:

Експерти взяли три ідентичних смартфони Nexus 6 з розрядженим до нуля акумулятором ємністю 3200 мА*год. Гаджет зліва підключили до зарядного пристрою зі струмом 1 ампер, середній живили 2 ампери, а пристрій справа підзаряджався через Quick Charge 2.0 зі струмом 3 ампери.

За 40 хвилин Nexus 6 з Quick Charge 2.0 зарядився на 50%, тоді як 2-амперна зарядка поповнила акумулятор лише на 32%, а 1-амперний струм дав лише 22%.

Технологія Quick Charge 2.0 вбудована у деякі процесори Snapdragon, і для її роботи потрібно також мати сумісний зарядний пристрій з великим струмом. З нею гаджет Motorola DROID Turbo, наприклад, за 15 хвилин отримує достатньо енергії, щоб працювати ще 8 годин.

Зараз у продажу є більше 10 моделей із цією технологією, серед яких Motorola DROID Turbo, Nexus 6, Samsung Galaxy Note Edge, Samsung Galaxy Note 4, HTC Desire EYE, друге покоління Motorola Moto X, Sony Xperia Z3 Tablet compact, Sony Xperia Z3 compact, Sony Xperia Z3, HTC One (M8), Sony Xperia Z2 Tablet, HTC One.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я