Четвер, 23 Травня, 2024

Чому неправильно вставлений стилус ламає Galaxy Note 5

Нещодавно ЗМІ опублікували застереження для новоспечених власників смартфона Samsung Galaxy Note 5, у якому закликали уважно стежити за тим, якою стороною вони вставляють стилус. Адже від цього залежить працездатність гаджета, а неправильно вкласти цифрове перо в слот дуже легко – про це попереджає навіть інструкція до телефона.

Якщо вставити S-Pen зворотною стороною, то можна пошкодити пружинний механізм у корпусі, і він застрягне в смартфоні назавжди. Або його доведеться виламувати, що пошкодить сам смартфон, який перестане розпізнавати наявність стилуса. Через це зникнуть функції письма по виключеному екрану, автоматичне меню S-Pen та інші зав’язані на ньому фішки.

Поломка трапляється через пружинний механізм виштовхування цифрового пера. Якщо встановити S-Pen зворотною стороною, його заклинить усередині гаджета важелем від перемикача. Останніх в смартфоні два, і якщо намагатися витягнути неправильно вставлений стилус, вони зламаються.

Експерти особливо наголошують, що вставити S-Pen зворотною стороною можна без особливих проблем. Тому не варто давати смартфон, наприклад, дітям, які можуть не замислюватися про необхідність обережного поводження.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися