П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Чому Samsung прибрала, а потім повернула microSD

Лише після виходу Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge південнокорейський виробник Samsung розповів про один з головних недоліків флагманів минулого року. Минулорічні девайси Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge не мали підтримки карток пам’яті. Це свого часу викликало багато нарікань.

Як повідомляє TechRadar з посиланням на одного з керівників Samsung, основною причиною відмови Samsung від установлення слота для microSD-карток у Galaxy S6 і Galaxy S6 edge стали побоювання проблем з продуктивністю. Адже ці гаджети були першими смартфонами компанії, що використовували нову внутрішню пам’ять UFS 2.0. Вона втричі швидша, ніж популярна eMMC 5.0.

Топ-менеджер Samsung Кайл Браун заявив, що компанія була стурбована тим, що підтримка microSD може уповільнити роботу флагманів 2015 року. Але до моменту запуску Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge корейському виробнику вдалося виробити рішення, яке дозволило оснастити ці девайси картками пам’яті.

«У Galaxy S6 ми оновили всі елементи, що впливають на продуктивність. Ми впровадили накопичувачі UFS 2.0, ми використали оперативну пам’ять DDR4, – сказав Браун. – Ми подумали, що слот для карток пам’яті сповільнить роботу девайса. На щастя, до релізу S7 ми змогли запровадити краще із двох світів».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися