Субота, 2 Березня, 2024

Chrome на Android переходить на стиль «в клітинку» для відкритих вкладок

Google змінює вигляд меню Chrome на Android, в якому відображаються відкриті вкладки. Якщо раніше це була колода карток, то відтепер використовується стиль «в клітинку». Його поки що можна відключити і залишитися зі старим дизайном.

З новим стилем «в клітинку» кожна відкрита вкладка буде розмішуватися у власній клітинці на екрані. Такий дизайн дозволяє швидше оцінити які вкладки відкриті. Старий дизайн представляє собою набір карток, який потрібно прокручувати в одній вертикальній стрічці. Деякі користувачі вже скаржаться, що старий дизайн був зручнішим для роботи однією рукою.

Chrome для Android також запроваджує групування відкритих вкладок. Для утворення групи потрібно лише перетягнути одну вкладку на іншу. При цьому на екрані відобразиться кількість згрупованих вкладок, а тап по іконці групи покаже її вміст.

Якщо не подобається новий дизайн «в клітинку», поки що можна повернутися до старого дизайну «стрічка». Для цього необхідно в Chrome на Android перейти за адресою chrome://flags/#enable-tab-grid-layout та поставити перемикач цієї опції у Disabled. Потім необхідно перезавантажити браузер.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися