Середа, 24 Липня, 2024

Huawei уперше став найбільшим виробником смартфонів, експерти кажуть – це ненадовго

Попри введені санкції, компанія Huawei відвантажила в минулому кварталі найбільшу кількість смартфонів. Вона змогла випередити попереднього лідера Samsung. Хоча Huawei зараз стала найбільшим виробником телефонів, аналітики Canalys вважають, що компанія недовго займатиме цю позицію.

Перше місце Huawei вдалося посісти тому, що її продажі знизилися лише на 5%, склавши 55,8 млн смартфонів. Падіння Samusung у другому кварталі нинішнього року виявилося значно більшим (30%), і компанія загалом продала 53,7 млн гаджетів.

Успіх Huawei пояснюється також тим, що Китай є найбільшим мобільним ринком планети, і країна відчула значно менші наслідки пандемії коронавірусу, ніж інші великі ринки, наприклад, США. Майже 70% продажів пристроїв Huawei припадають на Китай. Samsung займає лише невелику частку на цьому ринку.

Введені США та компаніям санкції проти Huawei передбачають неможливість використання популярного на західному ринку набору служб Google, зокрема, магазин додатків Play Store. Щоб мати можливість їх використовувати, компанія була змушена повторно випускати наявні телефони, наприклад, P30 Pro. Однак, як показала історія Mate 30 Pro та інших апаратів, навіть на західних ринках наявність сервісів Google не була вирішальним чинником для відмови від купівлі нового смартфона.

Попри успіх, аналітики кажуть, що Huawei може скоро поступитися Samsung. Фінансові звіти цього південнокорейського гіганта натякають на таку можливість. Додатково збільшити популярність пристроїв Samsung може вихід нових гаджетів, презентація яких відбудеться за кілька днів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися