Cмартфони Nokia випередили за популярністю мобільники від Google, HTC та Sony

Загалом, підрахували в Counterpoint, смартфони та звичайні телефони дозволили Nokia стати шостим найбільшим виробником мобільних апаратів у світі з часткою у 5%.

Nokia лише нещодавно повернулася на ринок, а її девайси вже обганяють за популярністю мобільники від більш іменитих вендорів. Аналітики Counterpoint відзначають, що під цією маркою продали більше телефонів, ніж більші вендори, які до того ж не зникали з ринку.NokiaЗа оцінками аналітиків, у третьому кварталі минулого року HMD Global, яка є власником марки Nokia, відвантажила приблизно 2,8 млн смартфонів. На той час це дорівнювало 16-й позиції в рейтингу найбільших постачальників мобільних телефонів. Але вже в останній чверті 2017 року відвантаження смартфонів Nokia досягли 4,4 млн одиниць. Це дозволило Nokia переміститися на 11 сходинку.

За даними Counterpoint, квартальні відвантаження смартфонів Nokia перевершили поставки апаратів багатьох відомих марок. Вони виявилися більшими за досягнення HTC, Sony, Google, Alcatel, Lenovo, OnePlus, Gionee, Meizu, Coolpad і ASUS.

Хоча на ринку смартфонів Nokia займає лише 1%, частка ринку звичайних телефонів складає 15%. Компанія змогла поставити 20,7 простих мобільних апаратів. Це робить її найбільшим світовим виробником фічерфонів.

Загалом, підрахували в Counterpoint, смартфони та звичайні телефони дозволили Nokia стати шостим найбільшим виробником мобільних апаратів у світі з часткою у 5%.

Зараз портфоліо HMD Global складається зі смартфонів Nokia 2, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6, Nokia 7, Nokia 8, а також кількох варіацій Nokia 3310. Огляд Nokia 3 можете прочитати на TechToday. Оновлення лінійки ми побачимо вже наприкінці лютого на виставці MWC 2018.