Вівторок, 16 Квітня, 2024

Детальніше про зв’язок в Криму (оновлено)

UPD. Наразі зв’язок відновлено на основі технічного роумінгу.

З невідомих для «МТС Україна» причин у Криму 5 серпня 2014 року почалося відключення важливих технологічних об’єктів мережі, які знаходяться на території півострова й відповідають там за забезпечення послуг зв’язку. На даний час робота компанії в Криму повністю паралізована. Оператор фактично втратив можливість керувати всіма важливими елементами мережі, а його абоненти позбавлені послуг зв’язку. Ці події стали несподіванкою для компанії.

«МТС Україна» усвідомлює, наскільки важливою для людей і для бізнесу є доступність телекомунікаційних послуг, тому терміново вживає екстрені заходи для відновлення зв’язку в Криму. Зокрема, компанія звернулася до інших українських операторів, які працюють на території півострова, з проханням допомогти організувати технічний роумінг у їхніх мережах – як тимчасове рішення для якнайшвидшого відновлення зв’язку.

Зараз колеги по ринку опрацьовують можливість оперативної реалізації такого рішення. Двоє з них надали попереднє підтвердження можливості організації тимчасового обслуговування абонентів «МТС Україна» у своїх мережах. Беручи до уваги значний обсяг трафіку й обмежені пропускні можливості мереж інших українських операторів в Криму, оператор звернувся до своєї материнської компанії з проханням посприяти в організації обслуговування абонентів з використанням міжнародних каналів.

«МТС Україна» поінформувала про ситуацію відповідні державні органи України, з НКРЗІ включно, з проханням розробити й надати рекомендації стосовно подальших дій компанії в Криму.

Вже 7 серпня, незважаючи на додаткові витрати, що виникли в оператора у зв’язку з організацією технічного роумінгу, він відновив обслуговування своїх користувачів в Криму до 19:30. «МТС Україна» зробить умови обслуговування своїх абонентів на півострові максимально близькими до умов тарифів, якими вони користувалися раніше.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися