Субота, 9 Грудня, 2023

Деякі смартфони Samsung можуть знову отримати знімну батарею

Характерна особливість сучасних смартфонів – дуже висока складність заміни акумулятора. Такий дизайн використовує переважна більшість виробників, і тому цікава інформація про те, що Samsung може в деяких смартфонах повернути знімний акумулятор.

Samsung перейшла на склеєні смартфони та приклеєні акумулятори у поколінні Galaxy S6 (2015 рік). Це поклало край можливості швидко та без спецінструментів замінити розряджену чи зношену батарею, а також встановити акумулятор збільшеної ємності від сторонніх виробників. Хоча деякі бюджетні смартфони Samsung ще кілька років пропонували знімний акумулятор.

За попередньою інформацією, знімну батарею отримає бюджетний апарат SM-A013F, який, можливо, буде продаватися як Galaxy A01e. Однак це не точно, так як існуючий Galaxy A01 має кодове ім’я SM-A015F. Тоді е-версія повинна була б називатися SM-A012F.

Очікується, що ємність акумулятора складе 3000 мА*год. Мобільний матиме 16 або 32 ГБ флеш-накопичувача. Він продаватиметься в Європі та Азії і буде доступний в чорному, синьому та червоному кольорах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися