Субота, 9 Грудня, 2023

Деякі смартфони з Android 13 зможуть регулювати яскравість ліхтарика

Два нових програмних інтерфейси (API) в Android 13 дозволяють контролювати яскравість ліхтарика. Однак у Google не зробили цю функцію стандартно доступною. Утім, деякі телефони на Android 13 зможуть регулювати яскравість ліхтарика за допомогою стороннього додатка.

Хоча Google не додав нативну опцію, яка б допомагала користувачам контролювати яскравість ліхтарика в Android 13, для цієї мети можна використовувати програму Flashlight-Tiramisu від розробника polodarb.

Програма має простий інтерфейс із одним повзунком для регулювання яскравості ліхтарика.

Додаток працює належним чином на Pixel 6, Pixel 6 Pro та Pixel 6a під керуванням Android 13. Його також можна використовувати на Galaxy S22 Ultra з бета-версією One UI 5.0.

На Pixel додаток пропонує плавне керування яскравістю, тоді як на Galaxy S22 Ultra доступно отримуєте лише п’ять рівнів яскравості.

Flashlight-Tiramisu не працює на всіх пристроях з Android 13. Наприклад, з програмою не сумісний Oppo Find X5 Pro з бета-версією ColorOS 13, та OnePlus 10 Pro під керуванням бета-версії OxygenOS 13.

Як зазначив Мішал Рахман з Esper про нові API, програма не працює на деяких пристроях, оскільки вимагає оновлення апаратного рівня абстракції камери (HAL). «Оскільки Google заморозив свої нові вимоги до HAL, щоб гарантувати, що реалізації постачальників, створені на основі версії N, можна буде сертифікувати для версії до N+3… виробники пристроїв можуть оновити свої пристрої до Android 13, одночасно використовуючи реалізацію постачальника, розроблену для старішої версії Android. випуск, який не включає новий камерний пристрій HAL і його підтримку для керування яскравістю світлодіодів», — написав Рахман.

Завантажити програму можна з GitHub: https://t.co/4U6PcswMok

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися