Fallout: Sakhalin. Ласкаво просимо до зруйнованої Росії

Гра знайде прихильників серед любителів Fallout: New Vegas, а також старого доброго S.T.A.L.K.E.R.

Fallout: Sakhalin – постапокаліптичний шутер, завдяки якому шанувальники Fallout зможуть потрапити з Америки до зруйнованої ядерною війною Росії, а точніше – на Сахалін.

Розробники глобальної модифікації виклали в мережу файл з доповненням і тизер свого проекту. На практично загиблому Сахаліні триває війна між Японією, Радянським Союзом, «червоним» Китаєм і (раптово) Третім рейхом.

Fallout: Sakhalin – величезний мод з новими локаціями, об’єктами, істотами і зброєю. Своїм існуванням він завдячує Andzi Proxy і IXWIND – розробникам, які змогли відтворити унікальну атмосферу, використовуючи готові напрацювання модоробів. Творці запевняють, що проект не кане в небуття і буде далі розвиватися, правда, як і в якому напрямку, поки не уточнюють.

За словами авторів, на геймерів очікують захопливі локації і цікавий сюжет зі змовами, інтригами і, звичайно ж, військовими конфліктами. Fallout: Sakhalin знайде прихильників серед любителів Fallout: New Vegas, а також старого доброго S.T.A.L.K.E.R. (судячи з відео, атмосфера в моді дуже схожа на «зонівську»).

Щоб змінити зоряно-смугастий на серп і молот (ну або свастику, тут кому як), потрібно завантажити і встановити мод з офіційної сторінки проекту. Далі в самій грі на мапі Fallout 4 шукаємо локацію «Радянський порт», звідки, власне, і вирушаємо на забутий Сахалін.

Fallout: Sakhalin