П’ятниця, 19 Липня, 2024

Дизайнер одягнула дронів у светри

Дизайнер Даніель Баскін (Danielle Baskin) з Каліфорнії почала виготовляти теплі светри для дронів, щоб зігріти безпілотники в холодну пору року, пише nplus1.

drone_sweater_01

Справа в тому, що акумулятори в сучасних електронних приладах, як правило, погано пристосовані для експлуатації при мінусовій температурі повітря, і тривалість їхньої роботи на морозі зазвичай менше, ніж у теплу пору року. Щоб запобігти переохолодженню акумулятора, деякі виробники встановлюють на безпілотники штатні системи підігріву – наприклад, така система передбачена у DJI Inspire 2.

drone_sweater_02

За словами авторки проекту, безпілотник на морозі може відчувати себе «некомфортно, як людина без одягу». Деякі власники мультикоптерів дійсно самостійно встановлюють системи підігріву або використовують інші рішення, однак светр для цих цілей підходить дуже погано і швидше виконує роль прикраси, ніж приносить реальну користь. Тож дрон у светрі – це скоріш спроба показати, що безпілотник такий же справдешній хіпстер, як і його власник.

drone_sweater_03

На сайті проекту вже доступні три моделі верхнього одягу для дронів. Для замовлення необхідно вибрати фасон светра, а також вказати модель квадрокоптера або самостійно виміряти необхідні параметри безпілотника. Один светр для дрона обійдеться покупцеві в 189 доларів.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися