5 галерей, альтернативних стандартній Google Photos на Android

Ось добірка галерей, які допоможуть пережити черговий збій Google.

Коли в грудні 2020 року стався збій усіх сервісів Google, багато користувачів втратили ключові можливості й не могли отримати доступ навіть до даних у своїй локальній пам’яті. Наприклад, Google Photos, який часто є стандартним додатком галереї, виявився неспроможним показати збережені у пам’яті смартфона фотографії. Доступ до них можна було отримати, маючи якусь сторонню галерею. Ось добірка галерей, які допоможуть пережити черговий збій Google.

Simple Gallery – Photo and Video Manager & Editor

Проста у використанні, швидка та багатофункціональна галерея Simple Gallery здатна переглядати приховані файли, редагувати фото, відкривати екзотичні для Android формати RAW, SVG, GIF та інші. Також у неї є вбудований кошик – цієї функції не вистачає Android. Адже без рут-доступу відновити видалені файли на Android неможливо. Серед переваг Simple Gallery ще відсутність реклами. На жаль, розробник оголосив, що хоче припиняє підтримувати безкоштовну версію, розвиваючи лише платну ціною в $1.

Piktures: Gallery, Photos & Videos

Якщо ви не лише хочете дивитися картинки і відео, варто звернути увагу на Piktures. Це проста галерея, яка дозволяє редагувати фото, а також має вбудований редактор GIF. Ще у неї є вигляд за календарем та локацією. Так можна подивитися фото вибраного дня або місця. Безкоштовна версія має рекламу, а також деякі функції в неї заблоковані.

F-Stop Gallery

У пам’ять сучасного смартфона легко вміщуються десятки тисяч фото. Відшукати потрібне може бути складно, але користувачам F-Stop буде трохи легше. Ця галерея підтримує пошук фото за метаданими, рейтингом, моделями камер, картою. Серед інших можливостей – можна створювати підпапки. Правда, більшість із перерахованих та інших доступних опцій наявні лише у платній версії, ціна якої $5.

Gallery – Best & Ad free

Щоб просто дивитися фото і не бачити при цьому рекламу, можна скористатися Gallery. Вона має мінімалістичний інтерфейс і працює офлайн. Із додаткових опцій у неї є вбудований інструмент для колажів. Також вона вміє автоматично розпізнавати людські обличчя і розділяти фото за категоріями.

Gallery Vault – Hide Pictures And Videos

Якщо ваш телефон заповнений фото і відео, які не повинні бачити сторонні, Gallery Vault може стати вашим вибором. Ця галерея не просто захищає медіафайли паролем чи відбитком пальців. Вона шифрує контент, завдяки чому доступ до нього не можуть отримати інші додатки. Також Gallery Vault дозволяє приховати своє існування в телефоні і має приватний браузер, щоб завантажені та вивантажені матеріали не залишалися в історії основного браузера.