П’ятниця, 21 Червня, 2024

Із новим процесором варто забути про старі Windows

Компанія Microsoft офіційно заявила про те, що комп’ютери на останніх процесорах і зі старими версіями Windows не отримуватимуть апдейти. Якщо ви, наприклад, збираєтеся придбати ПК на базі процесора Intel Skylake нового покоління, то доведеться встановити на нього тільки Windows 10, щоб мати оновлення безпеки.

Microsoft готова до того, що таке рішення може не сподобатися потенційним покупцям. Але компанія каже, що сучасні процесори Intel Skylake можуть бути до 30 разів продуктивнішими, якщо працюватимуть під управлінням Windows 10. Террі Меєрсон, віце-президент компанії Microsoft, також відзначає, що цей крок дозволить компанії сконцентруватися на підтримці останніх поколінь процесорів операційною системою Windows 10.

Підтримка Windows 7 і 8.1 на процесорах Intel Skylake завершиться в липні 2017 року. Це час, який Microsoft відвела власникам машин з такими процесорами та ОС для переходу на Windows 10. У списку обмежень – не тільки процесори Skylake, але й чіпи Intel Kaby Lake, Qualcomm 8996 і AMD Bristol Ridge, які вийдуть незабаром.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися