Вівторок, 28 Травня, 2024

Для обіймів з’явилася програма

Багато хто жаліється, що сучасні технології позбавляють живого спілкування, однак це не так – вони можуть його стимулювати. Саме таким чином працює утиліта Cuddlr, єдина функція якої – дати можливість людям обійматися.

Робота Cuddlr побудована у вигляді рейтингу, який наповнюють самі користувачі. Вони відмічають рівень власних вражень після чергових обіймів. Окрім цього, програма також показує ім’я та фотографію і більше жодної інформації. Щоб відправити комусь запит на обіймання, необхідно тапнути на фотографії обраної людини. Після цього система дає адресатові 15 хвилин на розмірковування. Якщо пропозицію обійнятися приймуть, тоді утиліта дозволяє відправити текстове повідомлення та знайти один одного на мапі.

За події під час зустрічі розробники Cuddlr не відповідають, проте прохають дотримуватися виключно обіймань. «Я думаю, що наша культура готова сприймати обійми як окрему річ, яка не зв’язана з іншими, – каже розробник утиліти Чарлі Вільямс. – Вони мають право самостійного існування».

Для реєстрації у Cuddlr необхідно мати акаунт Facebook – з нього система бере фотографію для профілю. Більше відомостей вона про користувачів не розкриває – не показується навіть вік. Спробувати утиліту поки що можуть лише власники iPhone, а версія для Android з’явиться з часом.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися