Неділя, 14 Квітня, 2024

Зв’язок 3G збільшить кібератаки

Україна входить до десятки держав як за кількістю жертв кібератак, так і за кількістю їхніх джерел. При цьому в нашій країні скоро масово буде доступний зв’язок третього покоління, і це призведе до збільшення кібернападів.

Про це розповів менеджер з продуктів безпеки Cisco в Україні, Грузії та країнах СНД Володимир Ілібман під час презентації щорічного звіту Cisco, повідомляє Капітал. За його словами, існує взаємозв’язок між кількістю вихідних кібератак в країні і ступенем розвитку мережевої інфраструктури.

За словами експерта, зростання кількості кібернападів після появи національного покриття зв’язку третього і четвертого поколінь (3G/4G) є прикладом «зворотного боку» технологій. Адже швидкісні мережі не лише стимулюють бізнес та економіку, а й відкривають зловмисникам доступ до великої бази уразливих смартфонів з високошвидкісним підключенням, які можуть бути «зомбовані» для DDoS-атак і розсилання спаму.

Експерти вже називають минулий рік «роком вибуху смартфонів»: за два роки їх буде більше, ніж власників звичайних мобільників. Українці також не відстають від цієї глобальної тенденції. Проникнення смартфонів в мережі оператора перевищує 26%.

П’ятірку найпопулярніших моделей смартфонів у мережі «МТС Україна» очолює Samsung S5660, за ним йдуть Apple iPhone 4, Apple iPhone 5. Закривають першу п’ятірку рейтингу моделі Samsung S5250 і Samsung S5830i.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися