«ДНР» планує запустити власний стільниковий зв’язок

Про такий намір розповів Віктор Яценко, «міністр зв’язку» сепаратистів. «Хочу повідомити всім громадянам республіки, що Міністерство зв’язку із сьогоднішнього дня починає повномасштабну роботу зі створення власного стільникового оператора зв’язку на території ДНР», — заявив він на брифінгу для місцевої преси.

За планами терористів, місцевий оператор на підконтрольній бойовикам території має з’явитися впродовж наступних п’яти тижнів, а його назву можуть придумати жителі цього регіону на організованому для цього конкурсі.

Це потребує значних зусиль, оскільки в зоні АТО мобільний зв’язок то з’являється, то пропадає. Якщо інформація відповідає дійсності, а не є черговою побрехенькою, скоріше за все, для цього терористи нелегально використовуватимуть інфраструктуру одного з українських операторів.

Про те, що роблять технарі в зоні АТО, у яких умовах їм доводиться працювати та що робити, коли немає зв’язку, а конче треба подзвонити, TechToday розповів начальник департаменту планування та розвитку мережі «МТС Україна» Олександр Ананьєв.

Дізнатися стан зв’язку від МТС в Донецькій та Луганській області можна на сторінці, яку ми постійно оновлюємо.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я