Як запускати додатки згорнутими, схованими чи із заданим розміром вікна

Деякі додатки ігнорують системні команди і продовжують запускатися в розгорнутому вигляді

Деякі програми для Windows створено так, що вони запускаються в максимально розгорнутому вигляді, хоча зручніше було б, якби вони запускалися згорнутими чи схованими в системний трей. Наприклад, Skype чи Viber запускаються в активному вигляді щоразу при старті комп’ютера. Є спосіб запускати їх згорнутими або схованими в системний трей.

Найпростіший спосіб запускати додатки згорнутими – у командному рядку вказати start /min. Також можна створити ярлик додатка, в якому вибрати тип вікна «Згорнутий у значок».

Деякі додатки ігнорують системні команди і продовжують запускатися в розгорнутому вигляді. Наприклад, утиліта AutoPowerOptionsOK, яка дозволяє зменшити нагрів комп’ютера та використання батареї при відсутності користувача.

Для запуску подібних програм у згорнутому чи прихованому вигляді можна скористатися утилітою CMDOW. Завантаживши архів з нею, розпакуйте його в постійну папку. У розпакованій папці знайдіть файл cmdow.exe і в цій же папці створіть пустий файл cmdow.bat.

У файлі cmdow.bat введіть такий зміст:

“С:\Programs\cmdow\bin\Release\CMDOW.exe” /RUN /HID “С:\Programs \APO-OK_p.exe”

Ключ /HID запускає додаток прихованим у системний трей (поруч з годинником). Щоб запустити програму в згорнутому у таскбар вигляді, потрібно замінити його на ключ /MIN. Для запуску програми із заданим розміром вікна потрібно вказати ключ /SIZ 640 480 – цифри вказують розмір вікна в пікселях.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я