П’ятниця, 14 Червня, 2024

Додайте гостроти своєму розуму

Нашому мозку завжди необхідні тренування, і в цьому допоможе смартфон. Адже він завжди під рукою, і для нього є вибір тренажерів логіки та мислення на будь-який смак.

Unblock Me FREE

Unblock Me FREE – це проста головоломка, у якій треба вивести червоний блок з поля за мінімальну кількість ходів. У забавку можна грати на чотирьох рівнях складності – від початківця до експерта. Усього тут 14500 головоломок, які можна проходити у двох режимах: «виклик» та «релакс». У першому режимі за рішення кожної головоломки можна отримати 3 зірки, і можна перегравати кожен рівень. А «релакс» дозволяє грати спокійно без поспіху. Також є рейтинги гравців і система досягнень.

Does Not Commute

Забавка Does Not Commute додасть у головоломки трохи екшену. Вона починається з того, що необхідно провести свою машину з пункту А в пункт Б, але з кожним рівнем на дорогах додаватимуться сторонні автівки, які необхідно оминати. Попутно необхідно буде шукати відповіді на дивні, на перший погляд, запитання. Треба з’ясувати, в якому таємничому експерименті бере участь геніальний стоматолог Чарльз Шнайдер і як його затія може змінити світ. Чи піде Містер Бейкер з рекламного бізнесу? Яку дивну маску носить Місіс Гріффін? Чи зведе химерна любов до йоркширських тер’єрів Містера Мейфілда з розуму?

Touchtone

У цій грі ви станете аналітиком секретної спецслужби, яка намагається проникнути у життя звичайних людей. Для цього вам потрібно буде перехоплювати зашифровані розмови і послання та зламувати коди, розгадуючи головоломки. Щоб грати в цю забавку, обов’язково треба знати англійську – вона не має російського перекладу.

Hocus

У Hocus потрібно провести кубик з однієї точки карти в іншу, але складність полягає в тому, що ваші очі вас підведуть. Рівні засновані на відомій оптичній ілюзії, коли на зображенні не зовсім зрозуміло, як з’єднані між собою його грані. Гра не має внутрішніх купівель.

Can You Escape

Ця гра ставить досить просте завдання: необхідно знайти вихід із кімнати. Але для цього доведеться розгадувати головоломки, шукати приховані предмети тощо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися