Додаток Apple iCloud пошкоджує відео з iPhone на комп’ютерах з Windows

Більше того, деякі навіть повідомляють, що бачили дивні фотографії та відео від незнайомих людей.

Мантра Apple «це просто працює» стосується як її продуктів, так і програмного забезпечення, але іноді вона не зовсім працює. Як у випадку з версією iCloud для Windows, користувачі якого стикнулися з пошкодженням своїх збережених у цій «хмарі» відео. Також їм почали показувати чужі фотографії.

За деякими повідомленнями, відео, записані на iPhone 13 Pro або iPhone 14 Pro, а потім синхронізовані з iCloud на Windows, стають чорними з рядками сканування. Більше того, деякі навіть повідомляють, що бачили дивні фотографії та відео від незнайомих людей. Серед цих дивних фотографій – фотографії чужих сімей, футбольних ігор тощо.

Незрозуміло, чи вилучаються ці фотографії з облікових записів iCloud інших людей. Можливо, це помилка нещодавнього розгортання iCloud Shared Photos.

Apple ще не зробила публічної заяви про проблему. Тим часом вам, користувачам рекомендується пошукати інші способи передачі файлів із iPhone на ПК з Windows.

Раніше зі схожою проблемою стикнулися юзери Android. «Хмара» Google Drive псувала їхні фотографії, додаючи точки, плями та інші артефакти. Фотографії у цій «хмарі» автоматично розміщує стандартна для Android галерея Google Photo.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я