Вівторок, 16 Квітня, 2024

Apple по-тихому повернула App Store в iTunes

У останній версії програми для синхронізації iPhone зникла одна можливість – установка в телефон програм через ПК. Відповідний розділ з App Store недоступний у версії iTunes 12.7. З неї також зник розділ «Рінгтони». Це викликало певну критику, і Apple по-тихому повернула App Store в iTunes.

iTunes

Ми писали, що повернути App Store в iTunes можна, але для цього доведеться просто перейти з версії 12.7 на попередню 12.6. Це не складно, але може викликати у майбутньому проблеми сумісності та функціональності.

Новий випуск спеціальної версії iTunes за номером 12.6.3 позбавляє від подібних проблем. Apple позиціонує цю окрему версію як корпоративну, яку потребують деякі корпорації для внутрішньої публікації додатків. Однак її може скачати кожен користувач. Версія iTunes 12.6.3 доступна як для Windows, так і для Mac.

Випуск iTunes 12.6.3 містить видалені функції, в той же час підтримуючи iPhone 8, iPhone X і пристрої, оновлені до iOS 11. Після установки цієї спеціальної версії програми користувач перестане отримувати повідомлення про вихід оновлень.

Встановити 12.6.3 також можна навіть в тому випадку, якщо ви вже оновилися до 12.7. При установці звичайної попередньої версії 12.6 система видасть помилку про інсталяцію більш ранньої версії. Версія 12.6.3 з поверненим App Store виглядає тимчасовим рішенням, оскільки компанія не пропонує її підтримку.

Apple раніше випустив iTunes 12.7 з «акцентом» на музику, ТВ-контент, подкасти і аудіокниги. Оновлена версія стала першим кроком на шляху до масштабних змін у цьому додатку Apple. Однак видалення функцій відбулося без попередження та раптово: навіть власний веб-сайт iTunes Preview деякий час не функціонував, запускаючи нескінченну кількість нових вкладок в браузері. Система намагалася відкрити сторінку програми в iTunes, але цей компонент з нього вже був видалений.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися