Середа, 17 Липня, 2024

Doom Remake 4: класика в оновленій обгортці

Не так вже й багато гравців пам’ятають класичний Doom, який перевернув гейм-індустрію на початку 90-х. З моменту виходу цю гру запускали на різних пристроях від ігрових консолей до банкоматів. Але, якщо чесно, піксельна графіка оригінального Doom подобається хіба що найбільш загартованим олдскульникам.

Виправити цю ситуацію і “підлатати” дідка вирішив автор мода Doom Remake 4. Модифікація додає до оригінального Doom текстури з нормальним розширенням, 3D-моделі для оточення й юнітів, а також новий ігровий інтерфейс у вигляді шолома.

Завдяки цьому значно покращилася графічна складова Doom: крові стало більше, вбивства стали ще яскравішими, з’явилася підтримка розмиття і відображення рідини. Також додали звуки кроків, увімкнення ліхтарика та інші дрібні деталі, яких не вистачало в оригіналі.

Варто відзначити, що Doom Remake 4 практично не змінює геймплей, тому модифікацію оцінять шанувальники олдскульних шутерів.

Завантажити гру можна на ModDB, ну а подивитися, що змінилося, нижче:

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися