Субота, 2 Березня, 2024

«Дотик дощової води» – нова функція, з якою екран продовжить працювати під дощем у OnePlus Ace 2 Pro

Однією з проблем використання телефону під дощем, є те, що вода може заважати сенсорному введенню. З’являються випадкові натиснення або екран просто перестає реагувати на дотики. У OnePlus є рішення цієї проблеми. Компанія підтвердила на Weibo, що її майбутній OnePlus Ace 2 Pro буде оснащений так званою функцією «Дотик дощової води».

Нова функція дозволить людям користуватися сенсорним екраном телефону під час дощу, не відчуваючи збоїв, пов’язаних із сенсорним введенням на мокрому екрані. Перегляньте офіційне відео нижче, щоб детальніше оцінити роботу цієї функції.

На відео показано порівняння Ace 2 Pro та iPhone 14 Pro. Відтворюється ситуація, як власник намагається скористатися телефонами, поки пристрої потрапляють під дощ і бризки води. У телефоні Apple проявляються проблеми з сенсорним введенням у цих умовах, тоді як сенсорний екран телефону OnePlus, здається, працює нормально.

Це чудова функція, яка може вирішити одну з найбільш неприємних проблем із сенсорними екранами сьогодні. Імовірно, ця функція Rain Water Touch також забезпечить більш точне введення дотиком, коли пальці вологі, наприклад, після миття рук.

OnePlus випустить Ace 2 Pro у Китаї наступного тижня. Глобальна версія телефону, ймовірно, отримає іншу назву. Також, можливо, ця функція може з’явитися на майбутніх флагманських телефонах OnePlus, таких як OnePlus 12, але компанія цього ще не підтвердила офіційно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися