Dropbox дозволить пересилати файли до 100 ГБ з функцією Transfer

Це в п’ять разів більше, ніж було можливо у Dropbox раніше.

Користувачі популярного файлообмінного сервісу Dropbox отримали можливість обмінюватися гігантськими файлами. Функція Transfer дозволить пересилати один одному документи розміром до 100 ГБ. Це в п’ять разів більше, ніж було можливо у Dropbox раніше.

Функція Transfer дозволить відправляти файли не лише користувачам Dropbox, а й людям без акаунту цього сервісу. Усе, що необхідно, – вивантажити файл у Dropbox й отримати посилання. Його потім можна відправити будь-яким зручним способом людині, яка має завантажити цей файл. Посилання можна надсилати також безпосередньо з вікна функції Transfer.

Dropbox Transfer також надає опції з кастомізації відправлених документів. Можна додати пароль, змінити дату закінчення доступності файлу. Також є опція отримувати сповіщення щоразу, як хтось завантажує файл.

Зараз Dropbox Transfer знаходиться в бета-режимі і доступна вибраному колу користувачів. Можна стати одним із бета-тестерів, зареєструвавши свій акаунт відповідним чином. Для решти користувачів опція стане доступна найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я