Facebook буде шифруватися: соцмережа випускатиме додатки під новим брендом

Офіційно у Facebook пояснюють ініціативу тим, що нове ім’я видавця знизить високі очікування користувачів

Facebook хоче приховати своє авторство від користувачів її додатків. Соцмережа оголосила, що випускатиме програми під новим брендом. Замість Facebook вони публікуватимуться від команди NPE Team.

Офіційно у Facebook пояснюють ініціативу тим, що нове ім’я видавця знизить високі очікування користувачів. NPE (New Product Experimentation) Team випускатиме різноманітні експериментальні ідеї і дозволить гнучко ними керувати, разом зі швидким закриттям того чи іншого додатка при його невеликій популярності. У Facebook кажуть, що NPE Team дотримуватиметься правил та політики соцмережі.

Facebook має досвід у випуску експериментальних додатків. У портфоліо соцмережі є багато сервісів та програм, які вона запустила самостійно або купила. Серед них – Moments (сервіс для збору всіх фотографій в одному місці), Notify (для підписки на сповіщення), Lifestage (клон месенджера Snapchat), Poke (ще один клон Snapchat), Slingshot (ще один клон Snapchat), Tbh (анонімна соцмережа), Moves (фітнес-трекер), Hello (діалер для Android).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я