DUSTNET – кросплатформений божевільний шутер на основі de_dust2

de_dust2 – одна з топових карт CS, згадайте, скільки годин сну і гулянь відняла ця локація? Однак популярність олдсульного Counter-Strike падає, а разом з нею і впізнаваність de_dust2. Цю ситуацію вирішили виправити розробники з SCRNPRNT.

Ігророби презентували багатоплатформений проект DUSTNET. Він позиціонується як останній сервер de_dust2 і виглядає дуже дуже дивно. По-перше, у грі навіть немає текстур – усе оточення обмежено «каркасами» і чорним простором антиматерії. По-друге, карту редагують у процесі гри самі ж гравці, тому в повітрі постійно літають гігантські руки. І, по-третє, арсенал зброї та бустерів значно розширився, якщо порівнювати із CS.

У цілому виглядає це так: ПК-гравці сідають за клавіатуру і рубаються в дусі олдсклульних шутерів. Власники VR-шоломів і мобільних додатків отримують доступ до редагування карти і можуть її змінювати на свій розсуд прямо під час гри.

DUSTNET більше схожа на непроглядне хардокрне безумство, але любителі жанру «бігай і стріляй» і карти de_dust2 оцінять її належним чином. У Стімі гра з’явиться 16 липня, а мобільні гравці вже можуть оцінити додаток:

‎DUSTNET
‎DUSTNET
Price: Gratis

DUSTNET
DUSTNET
Developer: SCRNPRNT
Price: Free
  • DUSTNET Screenshot
  • DUSTNET Screenshot
  • DUSTNET Screenshot