Два штучних інтелекти створили фальшивого Стіва Джобса

передова технологія, яка використовує алгоритми глибокого навчання та синтезатор голосу, змогла імітувати мову та манери культового підприємця, змусивши багатьох глядачів переконатися, що Стів Джобс повернувся з мертвих.

Популярний сьогодні штучний інтелект ChatGPT віртуально оживив колишнього директора Apple Стіва Джобся. Цей чат-бот написав сценарій для відео з виступом Джобса. Інший штучний інтелект Elevenlabs озвучив матеріал. Це дозволило завантажити на YouTube ролик зі створеним дипфейком.

У відео під назвою «Стів Джобс про ChatGPT: майбутнє комунікації штучного інтелекту» тривалістю 1 хвилина 27 секунд передова технологія, яка використовує алгоритми глибокого навчання та синтезатор голосу, змогла імітувати мову та манери культового підприємця, змусивши багатьох глядачів переконатися, що Стів Джобс повернувся з мертвих.

Інцидент підняв питання щодо можливостей штучного інтелекту імітувати людську мову та поведінку, а також етики використання такої технології для втілення реальних людей.

Вірусна сенсація також викликала дискусії про майбутнє штучного інтелекту та його потенційний вплив на суспільство. Деякі хвалили технологію за її здатність революціонізувати промисловість і покращити наше повсякденне життя, тоді як інші висловлювали занепокоєння щодо можливості неправильного використання та зловживання технологією.

Користувачі sнтернету також попереджають, що з такими досягненнями виникають етичні проблеми, особливо коли йдеться про видавання себе за реальних людей без їхньої згоди.

Нещодавно програміст створив собі віртуальну подругу, залучивши кілька штучних інтелектів. Реальна подруга програміста переконала видалити віртуальну особистість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я