Розробник гри Dead Space боїться в неї грати – така вона страшна

Ремейк Dead Space офіційно представлений у 2021 році і спочатку запланований на 2022 рік, має, нарешті з’явитися 27 січня 2023 року. Гра має стати однією з найбільших нових ігор 2023 року, а також однією з найстрашніших.

Довгоочікуваний ремейк гри Dead Space уже скоро стане доступним користувачам. Гра має добряче налякати геймерів, адже вона така страшна, що один з її розробників боїться в неї грати.

Ремейк Dead Space офіційно представлений у 2021 році і спочатку запланований на 2022 рік, має, нарешті з’явитися 27 січня 2023 року. Гра має стати однією з найбільших нових ігор 2023 року, а також однією з найстрашніших.

Не те, щоб його вихідний матеріал 2008 року не був абсолютно жахливим, коли він прикрашав наші екрани близько 15 років тому, але переосмислення, кероване Motiv Studios і EA, чудово передає страхи оригіналу.

Гра так лякає, що технічний директор ремейку Dead Space Девід Робіллард визнає, що йому не так комфортно грати в гру після настання темряви, як у світлий час доби. «Коли я граю в неї вночі, я не можу грати в неї в навушниках. Це просто дуже страшно, — розповідає Робіллард у випуску №22 журналу PLAY. – Лише кількість реалізму та, знову ж таки, атмосфера. Не лише візуально, правда? У тому, як ми обробляємо звук, атмосферу, ефекти, наявність систем, які намагатимуться вас налякати. Такі речі, ви знаєте, могли бути зроблені [на PS4], але не на тому рівні, який ми робимо сьогодні. І вони справді багато додають до такого роду жанру та ще більше об’єднують усі враження».

Dead Space (мертвий космос) — науково-фантастична комп’ютерна гра в жанрах survival horror та шутера від третьої особи. Вона випущена Electronic Arts у 2008 році для Windows, а також консолей PlayStation 3 та Xbox 360.

У Dead Space гравець керує інженером Айзеком Кларком, який намагається вибратися з гігантського космічного корабля «Ішимура». Йому протистоять некроморфи — загиблі члени екіпажу «Ішимури», що воскресли і перетворилися на чудовиська під дією інопланетного сигналу. Гра виконана в естетиці кінофільмів «Чужий», «Дещо» та «Крізь горизонт». В ігровому процесі використовуються як раптові напади ворогів, так і лякаючі картини насильства та тілесних трансформацій, щоб навіяти гравцю почуття страху та тривоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я