Виявлено смартфон, що здатний заряджатися при -20 градусах Цельсія

OnePlus 11 не боїться холоду. Телефон підтримує екстремальний холодний режим і може заряджатися при мінус 20 градусах за Цельсієм.

Літієві акумулятори можна заряджати при температурі не нижче +5 градусів Цельсія. Температура -20 градусів Цельсія в таких акумуляторах вважається найменшою допустимою, і при ній не лише неможливе заряджання, а й залишається лише третина ємності, що може призводити до раптових вимкнень гаджета. Однак користувачі виявили смартфон, який не лише добре працює на подібному холоді, але ще й здатен заряджатися, зігріваючи сам себе.

Користувач із Китаю нещодавно опублікував зразок OnePlus 11, заявивши, що він був вражений часом автономної роботи та продуктивністю зйомки на OnePlus 11 при температурі нижче 0 градусів за Цельсієм.

З цього приводу Лі Цзе з OnePlus Technology сказав, що OnePlus 11 не боїться холоду. Телефон підтримує екстремальний холодний режим і може заряджатися при мінус 20 градусах за Цельсієм.

OnePlus 11 автоматично визначає температуру навколишнього середовища під час заряджання. Якщо телефон виявить, що він знаходиться на холоді, він почне сам себе нагрівати, завантажуючи свій процесор. Чипи перетворюють електрику на тепло і зазвичай це проблема, але при від’ємних температурах повітря це дозволяє телефону нагрівати усі компоненти всередині свого корпусу.

Конфігурація OnePlus 11 включає 6,7-дюймовий 2K-екран із мікровигнутими кутами, процесор Snapdragon 8 другого покоління, 16  мегапіксельну фронтальну камеру, а також задній блок камер на 50, 48 та 32 мегапікселі. Акумулятор ємністю 5000 мА*год підтримує дротове заряджання потужністю до 100 Вт.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я