Понеділок, 27 Травня, 2024

Дві китайські гри для смартфонів заробляють $4,8 млн щодня – рекорд індустрії

В індустрії мобільних ігор, схоже, доспіли нові лідери прибутковості. Дві гри від китайського гіганта Tencent щодня приносять йому $4,8 млн прибутку. Це робить їх найбільш прибутковими іграми у світі, вважають аналітики Sensor Tower.

Ігри, яким вдалося досягти рекордних фінансових показників, – PUBG Mobile та її свіжіший варіант Game For Peace, який є модифікацією PUBG для китайського ринку. Лише у травні, підрахували аналітики, ці дві забавки витягнули з кишень користувачів $146 млн. При цьому лише одна PUBG Mobile згенерувала у квітні $65 млн (Game For Peace запустили в травні). Ця цифра, кажуть аналітики, навіть занижена, оскільки не враховує прибуток зі смартфонів Android від китайських користувачів.

Традиційно платформа Apple приносить розробникам більше грошей, ніж Android. Тому PUBG Mobile та Game For Peace заробили $101 млн у травні з iPhone та iPad і лише $45,3 млн з Android.

Друге місце за прибутковістю посідає гра Honor of Kings, яку також розробила Tencent. Ця забавка принесла в травні близько $125 млн, що на 17% менше, ніж PUBG Mobile та Game For Peace разом.

Найближчий конкурент двом варіантам королівської битви від Tencent – гра Fortnite від студії Epic Games – також мала найкращий показник у 2019 році. На iOS вона приносить у середньому $43,3 млн за місяць.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися