Вівторок, 23 Квітня, 2024

Дзеркало тисячі облич

Митець Кайл МакДональд придумав незвичайний спосіб побачити своє відображення у дзеркалі. Замість звичної точної копії він пропонує подивитися на себе через обличчя інших людей. Його художня інсталяція так і називається – «Спільні обличчя», і її робота показана з 58-ї секунди відео:

Для створення цієї креативної інсталяції митець використав приховану камеру та спеціальне програмне забезпечення. Воно відстежує положення користувача та вираз його обличчя і підшукує у своїй базі даних максимально схожу фотографію іншої людини. Саме так вдається побачити відображення у дзеркалі через інших.

Сама база фотографій поповнюється завдяки відвідувачам, що приходять подивитися на рішення МакДональда. Поки вони стоять перед дзеркалом та рухаються, система робить їхні знімки, щоб потім через них віддзеркалювати вже нових випробувачів. У середньому люди проводять перед новинкою по три хвилини, для чого потрібно близько 5 тисяч фотографій. Щоб жорсткий диск художньої інсталяції не переповнився, система зберігає лише унікальні знімки та позиції.

Незвичайне дзеркало розміщене в двох містах: корейському Аньянгу та японському Ямагучі. Так митець хотів показати схожість людей цих держав та об’єднати їх. Саме тому інсталяції з’єднані між собою комп’ютерною мережею та користуються однією базою фотографій.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися