П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Експериментально доведено: Apple не гальмує старі iPhone, щоб купували нові

Відомий факт: одразу після виходу нового покоління iPhone у пошуковиках зростає кількість запитів чому старий телефон почав гальмувати. Бум щоразу відбувається протягом декількох тижнів із часу презентації iPhone нового покоління. Дехто вважає, що Apple таємно втручається в роботу старих смартфонів, роблячи їх повільнішими. Нещодавно з’явилася точна відповідь, що саме відбувається.

iPhone

Експерти бачать дві основні причини вибухового зростання запитів щодо сповільнення смартфонів. Перша: нова iOS, яку презентують разом із новими телефонами, має проблеми оптимізації. Друга: діє психологічний феномен. Люди дізнаються, що вийшов новий «кращий» iPhone, і починають самі себе переконувати, що їхні старі гаджети стали повільнішими.

Фахівці ресурсу Futuremark експериментально показали, що з виходом нового покоління iPhone старі версії мобільників продовжують працювати як раніше. З 2016 року компанія збирала інформацію про iOS 9, iOS 10, iOS 11 на семи різних моделях iPhone. Загалом вони отримали понад 100 тисяч одиниць даних та результати тестів 3DMark Sling Shot Extreme Graphics та 3DMark Sling Shot Extreme Physics.

Дані показують, що продуктивність відеокарти (GPU) та процесора (CPU) в телефоні iPhone 5s з кожним апдейтом iOS залишалася в цілому на одному рівні. Те ж саме стосується iPhone 6 та iPhone 7.

1 коментар

  1. Apple просто перестаёт их поддерживать, все первые 4 модели iPhone как дети, от которых отреклись родители.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися