Неділя, 3 Грудня, 2023

Електромобіль Apple може з’явитися до 2025 року

Багаторічні чутки про роботу Apple над власним електромобілем нещодавно доповнилися датою його виходу. Згідно з повідомленнями Bloomberg і Reuters, Apple, можливо, лише через кілька років досягне того, що багато хто в галузі колись вважали абсурдним. «Яблучний» електромобіль може з’явитися до 2025 року.

Apple таємно працює над автомобілем під кодовою назвою Project Titan, принаймні, з 2014 року. У міру того як йшов час і засоби масової інформації продовжували задавати питання, Apple видавала все менше інформації про нього.

Однак в нещодавньому звіті агентства Reuters детально описано, як журналісти виявили ознаки того, що Apple має намір випустити свій автономний легковий автомобіль десь у 2024 році. Apple відмовилася від коментарів, коли команда Reuters зв’язалася з ними, і їх поточна оцінка – десь у 2025 році.

Тим часом ціни на акції Apple неухильно зростали протягом останніх декількох місяців, що призвело компанію до найздоровішого фінансового стану, в якому вона перебувала з тих пір, як криза в галузі охорони здоров’я зупинила світову економіку.

Але наявність грошей не єдина умова для успішного випуску автомобіля з повним автопілотом – технологія автономних транспортних засобів непроста справа, свідчить досвід компаній Tesla і Argo AI.

Ці виробники автівок або вже володіють значним капіталом, як у випадку з Tesla, або підтримуються одним або декількома провідними в галузі автовиробниками вартістю в кілька мільярдів доларів, як у випадку з Argo.

Однак наявність великих сум вільної готівки ставить Apple в краще становище для розробки автономного авто, ніж має будь-яка інша компанія в світі.

Наразі проєкт автомобіля Apple все ще знаходиться в неофіційній стадії розробки і компанія може відмінити його в будь-який момент.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися