П’ятниця, 12 Липня, 2024

Електромобілі Nissan їздитимуть довше на одному заряді

Популярні електромобілі Nissan LEAF їздитимуть довше на одній зарядці. Мова йде про машини з нового модельного ряду LEAF SV і SL 2016 року. У них використовуватиметься батарея підвищеної потужності – 30 кВт/г. За оцінками EPA (американського Агентства із захисту навколишнього середовища), на одному заряді новий LEAF зможе проїхати 172 км. А на думку європейських спеціалістів, які користуються менш вимогливою методикою оцінки NEDC, автівка зможе проїхати без підзаряджання до 250 км. Зараз ці показники знаходяться на рівні 120-150 км за різними тестами.

Також нові моделі електромобілів отримають й інші вдосконалення. Базова комплектація LEAF S обладнана системою NissanConnect with Mobile Apps з 5-дюймовим дисплеєм та портом USB. Вона дозволяє розмовляти по телефону та створювати текстові повідомлення без використання рук, а також вміє транслювати аудіо. Моделі LEAF SV та SL отримають цю ж систему, але із семидюймовим дисплеєм та розширеною функціональністю. Також у цих моделях є система NissanConnect EV, що дозволяє підключатися до системи керування автомобілем віддалено та здійснювати моніторинг заряду батареї і керувати кліматичною системою.

«З того часу, як у 2010 році ми запустили Nissan LEAF, ми стали лідерами масового ринку електромобілів. Ми знаємо як досягнути лідерства та утримувати його, тож продовжимо працювати над створенням батарей, які б забезпечували ідеальний баланс в об’ємі, зручності, довговічності та доступності», – сказав на презентації нових моделей Ендрю Спікер, директор департаменту продажів та маркетингу підрозділу Nissan Electric Vehicle.

На ринку США базова модель Nissan LEAF S 2016 обійдеться в трохи більше $21 тис. Але вона нову батарею не отримала. Моделі ж LEAF SV і LEAF SL з новою батареєю коштуватимуть $26700 и $29290 відповідно. Ціни вказані з урахуванням пільг на електромобілі від уряду США. На інших ринках машини, напевне, коштуватимуть дорожче.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися