Як чинити благодійність бонусами від МТС

З 14 вересня програма лояльності «МТС Бонус» пропонує абонентам обмінювати бонуси не лише на послуги зв’язку, ваучери на покупки та послуги, а й на добрі справи. У межах благодійної програми «Добра справа у подарунок» можна передати накопичені бонуси на допомогу дітям для проведення операції з усунення вроджених вад серця, операції з відновлення зору чи функції опорно-рухового апарату.

Для того щоб передати накопичені бонуси в межах благодійної програми, необхідно надіслати USSD-команду залежно від кількості бонусів:

Кількість бонусів Для передачі бонусів наберіть запит
5 бонусів *777*2*05#
10 бонусів *777*2*10#
20 бонусів *777*2*20#
50 бонусів *777*2*50#

Усі умови перерахування бонусів на благодійну програму «Добра справа у подарунок» доступні за посиланням.

Програма «Добра справа у подарунок» існує вже протягом п’яти років за рахунок коштів, які щорічно виділяються на сувеніри та подарунки для партнерів і клієнтів МТС. Ця ініціатива допомагає дітям з малозабезпечених сімей, які потребують термінової життєво важливої операції. У рамках проекту «Добра справа в подарунок» допомога надається дітям, які потребують кардіологічного втручання (операції з усунення вроджених вад серця), операцій з відновлення зору чи функції опорно-рухового апарату.

Першу операцію в межах програми «Добра справа у подарунок» було зроблено у вересні 2011 року. На даний час 89 дітей отримали необхідну допомогу. Деталі програми «Добра справа у подарунок» є на сторінці проекту.