9 маловідомих функцій Google Maps для смартфона

Прокласти маршрут до туристичної пам’ятки за допомогою Google Maps або дізнатися розклад необхідного тролейбуса може більшість власників смартфонів. Однак, як і інші сервіси від Google, Карти мають функції, про які багато смарт-юзерів навіть не здогадуються. Яких? Давайте дивитися.

Подвійна адреса

Щоб спростити побудову маршрутів і зробити автоматичну навігацію ще зручнішою, у Google Maps можна вказати як домашню, так і робочу адресу. Доступна дана функція в налаштуваннях профілю, і вона може виявитися корисною для людей, які часто використовують карти у своєму місті.

Просування маршрутом

Якщо ви побудували складний маршрут з декількох точок, можна відразу їх подивитися. Для перемикання між точками маршруту використовується звичайний горизонтальний свайп.

Швидкий звіт про помилку

Незважаючи на постійне вдосконалення Google Карт, іноді зустрічаються помилки з адресами або невідповідність інформації про заклад реальним даним. Якщо ви виявили таку помилку, просто струсіть смартфон, і додаток запропонує відправити звіт.

Режим компаса

Вельми зручна функція, яка з’явилася в картах кілька років тому. Режим компаса автоматично повертає карту залежно від того, в який бік дивиться людина. Якщо ви звикли до читання статичних карт, функцію можна відключити, двічі тапнувши по іконці компаса в додатку. Ще два тапи знову активують режим.

Перегляд вулиць

ПК-користувачі вже давно можуть насолоджуватися панорамами вулиць і красивими світовими пам’ятками через повну версію Google Maps, але функція перегляду доступна і на смартфонах. Для цього в додатку потрібно натиснути на бажане місце на карті, і якщо в даній локації підтримується функція перегляду, у нижній частині екрана з’явиться відповідна іконка.

Вибрані місця

Щоб додати локацію у вибрані місця, достатньо натиснути на неї і утримувати палець деякий час. У меню буде можливість додати місце в «обрані», після додавання інформація синхронізується на всіх пристроях, прив’язаних до даного Google-акаунту.

Швидке масштабування

Додаток Google Maps для смартфонів підтримує не тільки стандартні жести для наближення та віддалення карти. Щоб швидко наблизити локацію, досить двічі тапнути по ній одним пальцем, для віддалення – один тап двома пальцями.

Швидке переміщення по списку локацій

Іноді користувачі переглядають декілька локацій зі списку (наприклад, банкомати в певному районі). Для перегляду наступного місця можна просто зробити горизонтальний свайп і не повертатися для перемикання назад до списку.

Швидкий перегляд заторів

Незамінна функція Google Maps для водіїв. Дізнатися про завантаженість доріг можна шляхом натискання на відповідному значку внизу екрана або свайпнувши двома пальцями справа наліво. На жаль, для користувачів з СНД даний сервіс поки недоступний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я