Понеділок, 11 Грудня, 2023

Epic Games розглядає плани щодо фільму Fortnite

Розробник надпопулярної гри Fortnite студія Epic Games обмірковує розширення в індустрії розваг. Одним з перших кроків може бути зйомка фільму за мотивами цієї популярної гри у жанрі королівської битви.

Видання The Information пише, що Epic прагне диверсифікувати свої активи в світлі судових розглядів як з Apple, так і з Google. Ці судові процеси обмежили її здатність отримувати прибуток на мобільному ринку.

Якщо розробник дійсно продовжить реалізацію зазначених планів, фільм про Форнайт, мабуть, займає важливе місце в порядку денному. Більше того, повнометражний фільм Fortnite вже обговорювався, згідно з наявною інформацією джерел.

Хоча підрозділ розваг ще не є офіційною частиною Epic Games, недавній сплеск найму підтверджує твердження про те, що розробник планує зайнятися виробництвом фільмів.

Наприклад, раніше в 2021 році Epic найняла кількох керівників з Lucasfilm. Найбільш помітним був Джейсон Макгатлін, колишній віце-президент з фізичного виробництва Lucasfilm, а нині президент спеціальних проектів у Epic Games. Макгатлін був виконавчим продюсером всіх фільмів “Зоряних воєн”, випущених під егідою Disney з 2015 року.

Існує багато способів, якими Epic може вирішити адаптувати Fortnite у фільм. Не в останню чергу тому, що багато фільмів вже були включені у гру Fortnite.

Таким чином, замість того, щоб вибирати традиційний наративний підхід до розповіді, фільм Fortnite може виявитися більш успішним з комерційної точки зору. Адже гра є космічною мішаниною з усієї інтелектуальної власності, яка вже вбудована в гру.

У грі вже є супергерої, такі як Бетмен, Супермен, Чорна Вдова і Людина-павук, улюблені герої бойовиків, такі як Джон Вік і Майстер Чіф, і культові лиходії, такі як Веном і Хижак. Крім того, існує багато виступів знаменитостей – серед них Леброн Джеймс, Неймар–молодший і Аріана Гранде. Ці персонажі та зірки забезпечують подальший потенціал для переходу в іншу галузь.

Або ж фільм Fortnite може створюватися як більш традиційна адаптація відеоігри. Зрештою, сама гра має власну сюжетну лінію із детальними роликами катсцент та місіям кампанії.

Цей підхід, можливо, також не буде розглядатися як табу, яким він колись був. Адже останні кіношні адаптації комп’ютерних ігор, таких як  «Детектив-покемон Пікачу» 2019 року і «Смертельна битва» виявилися досить успішними.

Крім того, є популярність серіалу Netflix “Відьмак”, який є адаптацією однойменної гри і сам по собі породив аніме–спін-офф.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися