Субота, 9 Грудня, 2023

Facebook дозволила роздвоєння особистості – можна мати до п’яти профілів

Компанія Meta Platforms Inc (нова назва Facebook) повідомила, що користувачі її соцмережі Facebook зможуть мати по кілька особистостей. Наразі юзерам заборонено створювати більше одного профіля, причому він має бути з реальним ім’ям. Тепер користувачі зможуть запустити до п’яти профілів.

Зміна продукту «допоможе людям адаптувати свій досвід на основі інтересів і стосунків», наприклад, розміщувати різні типи контенту, спрямованого на сім’ю чи друзів, йдеться у заяві Meta.

Компанія й надалі вимагатиме, щоб у кожного користувача був лише один обліковий запис у Facebook з основним профілем, який продовжує використовувати справжнє ім’я людини. Люди матимуть доступ до будь-яких додаткових профілів, які вони створять після входу в цей обліковий запис.

Ця зміна надає користувачам офіційну свободу дій для напіванонімізації своєї особистості в найбільшій у світі соціальній мережі.

У своїй заяві Meta зазначила, що її правила проти видавання себе за іншу особу та інших типів оманливого представлення особистості продовжуватимуть застосовуватися до всіх профілів.

Представник Meta сказав, що компанія тестує новий підхід у певних країнах, але відмовився уточнити, в яких.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися