Субота, 24 Лютого, 2024

Facebook планує запустити музику у Messenger

Компанія Facebook хоче інтегрувати в себе стрімінгові музичні сервіси сервіси Spotify і Apple Music. Про це розповіли представники організації на конференції для розробників F8, що проходила днями в Сан-Франциско. За словами глави підрозділу Facebook Messenger Девіда Маркуса, незабаром користувачі зможуть ділитися один з одним музичними композиціями через особисті повідомлення.

Про терміни запуску нового сервісу поки не повідомляють. Відомо лише, що в першу чергу аудиторія Facebook отримає доступ до каталогу Spotify. При цьому в додатку буде можливість вибору композицій під конкретний настрій користувача. Інтеграція з Apple Music відбудеться пізніше.

У Facebook вже можна ділитися музикою, але щоб прослухати отриманий від друга трек, необхідно було переходити на сторонній сайт. Нова можливість дозволить відтворювати музику прямо на сторінках соцмережі.

Реалізувати відтворення музики у Facebook стало можливим завдяки платформі Messenger Platform та її інструменту Chat Extensions. Він дозволяє робити в Messenger дії, для яких раніше потрібно було перемикатися між додатками на смартфоні. Наприклад, можна буде обрати у Messenger додаток Spotify та працювати з останнім безпосередньо з Messenger.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися
Описание Facebook планує запустити музику у Messenger