Четвер, 29 Лютого, 2024

Facebook своєю політикою щодо WhatsApp відроджує популярність ICQ – месенджера з 1990-х

Найбільша соцмережа Facebook вирішила офіційно затвердити, що їй будуть доступні дані користувачів її месенджера WhatsApp. Юзерам така політика не сподобалася і вони почали масово переходити на інші комунікаційні додатки. Сплеск популярності спостерігається навіть у забутої «аськи», яка офіційно називається ICQ.

У Facebook офіційно заявили, що нова редакція правил користувача WhatsApp мала на меті лише надати нові можливості бізнесам для обміну повідомлень та більш детально пояснити і створити більшу прозорість вже існуючих політик.

Однак у WhatsApp почали вірусно поширюватися повідомлення, що за новою редакцією правил користувача Facebook отримує можливість читати повідомлення юзерів.

Після такої реакції у WhatsApp оголосили відтермінування впровадженя нових правил до 15 травня 2021 року.

Останніми тижнями зростання кількості юзерів спостерігають у Signal, Telegram, які набрали відповідно 7,5 млн та 25 млн юзерів по всьому світу. Signal у Великобританії, наприклад, не входив навіть в першу тисячу найпопулярніших додатків, а нині це найбільш завантажувана в країні програма.

ICQ була одним з перших месенджерів і працювала з 1996 року, однак вона не витримала конкуренцію і майже повністю втратила аудиторію. Хоча сучасні месенджери не мають низки функцій, які надавала «аська», серед яких – унікальний набір емотиконів, включаючи смайлик, що б’ється головою об стіну.

Популярність ICQ в деяких регіонах зросла в 35 разів, хоча в абсолютних цифрах результати невеликі – завантаження зросли з с 200 до 7000 за тиждень. Прес-секретар ICQ повідомила, що кількість завантажень у Гонконзі за тиждень у січні перевищила кількість завантажень за весь четвертий квартал 2020 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися