П’ятниця, 14 Червня, 2024

Facebook та Instagram вбудовують NFT

Facebook та Instagram в тій чи іншій формі отримають NFT. Це підтвердив власник цих соцмереж Марк Цукерберг. Він повідомив, що ці соціалки незабаром перейдуть на етап тестування.

«Ми починаємо тестувати цифрові предмети колекціонування в Instagram, щоб творці та колекціонери могли відображати свої NFT у своєму профілі», – розповів він.

Що саме це означає і в якій мірі це буде реалізовано, поки неясно. Але повідомлення полягало в тому, що Meta почне тестувати «цифрові предмети колекціонування» в Instagram десь цього тижня, а незабаром після цього Facebook також отримає цю функцію.

Чому? «Це про експресію», як сказав Цукерберг. Звичайно, це також може мати певний зв’язок із втратами в 3 мільярди доларів, які компанія зазнала при розробці віртуальної реальності. Гроші, можливо, намагаються повернути через NFT.

Цукерберг також розповів про те, як вони працюють над AR (доповненою реальністю) і про те, що користувачі зможуть насолоджуватися NFT у 3D через пару років. За його словами, це зробить революцію в Instagram Stories, які з новою технологією можуть перемістити об’єкти в реальний світ

«Meta планує запровадити NFT у додатки нашої родини. Цього тижня ми починаємо тестувати цифрові предмети колекціонування в Instagram, щоб творці та колекціонери могли відображати свої NFT у своєму профілі, – каже він. – Подібні функції незабаром з’являться у Facebook, а також NFT із доповненою реальністю в Instagram Stories через Spark AR, щоб ви могли розміщувати цифрове мистецтво у фізичному просторі».

Цукерберга не хвилювало те, що ринок NFT різко падає. Також неважливим виявився той факт, що нещодавнє дослідження ринку показує, що суспільний інтерес до блокчейну далеко не такий, як ажіотаж тих, хто намагається продати цю концепцію.

Ймовірно, Цукерберг думає, що якщо дві такі великі платформи, як Facebook та Instagram, впровадять цю технологію, попит також зросте.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися