Понеділок, 20 Травня, 2024

Мобільний оператор у США пропонує оплачувати рахунок переглядом реклами та іграми

Американський оператор Boost Mobile дозволив своїм користувачам заробляти гроші для поповнення мобільного рахунку. Вони можуть мати кошти на балансі, переглядаючи рекламу та граючи в ігри. Клієнти можуть таким чином зменшити загальну суму рахунку за мобільний або повністю його оплатити.

Абоненти цього оператора можуть використовувати нову програму BoostOne від оператора, щоб дивитися рекламу, грати в прості ігри та спілкуватися з партнерами Boost. Так вони заробляють монети BoostCoins, які конвертуються за курсом у один цент.

Під час перегляду реклами, що триває кілька секунд, абонент отримує дві монети BoostCoins. Існує також колесо «Spin to win», яке дозволяє отримати гравцям від 5 до 500 монет, що дорівнює 5 центам і 5 доларів відповідно.

У оператора кажуть, що запустити такий альтернативний спосіб оплати їх наштовхнула реклама внутрішньоігрових винагород у Fortnite і Candy Crush.

Boost не надав інших прикладів того, скільки часу знадобиться для повного погашення вашого рахунку за телефон. Але, враховуючи низькі суми виплати, це може зайняти деякий час. Середній рахунок за телефон у США становить 144 долари на місяць.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися