Четвер, 13 Червня, 2024

Facebook тестує послугу для людей, які розлучаються

Найбільша соцмережа світу оголосила, що випробовує нові інструменти, які можуть зробити тему невдалих стосунків менш болісною і при цьому дозволять якомога менше ображати один одного.

Зараз, якщо не хочеться бачити нагадування про когось, цього користувача можна розфрендити або забанити. Але часто подібні дії сприймаються як образа. У майбутньому цього не доведеться робити: Facebook змінюватиме те, що бачить колишній партнер, але при цьому він не знатиме про якісь зміни:

Нова функція соцмережі дасть можливість:

  • бачити менше постів і згадок про екс-партнера на Facebook, не розфренджуючи і не блокуючи його при цьому. Його пости не з’являтимуться у стрічці, а ім’я не пропонуватиметься, коли людина пише нове повідомлення чи помічає друзів на фото;
  • обмежити фото, відео чи статуси, які може побачити колишній партнер;
  • редагувати тих, хто може бачити ваші фото з партнером, і видалити теги зі своїм ім’ям із постів з тією людиною.

За словами Facebook, новий інструмент оприлюднять незабаром, і представники соцмережі сподіваються, що він допоможе людям завершувати стосунки легше і комфортніше.

До речі, стосунки у Facebook – це серйозно: нещодавно суддя в Нью-Йорку заявив, що надіслати повідомлення про розлучення через Facebook цілком легально.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися