Вівторок, 23 Квітня, 2024

Facebook виплатить деяким користувачам по $397

Facebook змушений виплатити від 200 до 400 доларів понад 1,5 мільйонам людей, і ця цифра може зрости в майбутньому. Виплата стала результатом семирічного позову на суму 650 мільйонів доларів, поданого в штаті Іллінойс. Соцмережа порушила закон штату про конфіденційність біометричної інформації.

Адміністратори позову стверджують, що Facebook зберігала біометричні дані своїх користувачів без їхньої згоди та не повідомляючи їх належним чином про це. Дані використовувалися для функцій, що містять технологію розпізнавання облич, у тому числі пропонували людей, яких можна було б позначити на фотографіях.

Закон штату Іллінойс про конфіденційність біометричної інформації, який деякі юридичні фірми назвали одним із найсильніших засобів захисту біометричних даних у США, набув чинності в 2008 році. Закон встановлює ряд правил, що стосуються збору та зберігання біометричних даних. дані, включаючи вимоги щодо згоди та право на розкриття. Він також забороняє отримувати прибуток від збору та використання біометричних даних.

Повні та часткові резиденти Іллінойсу, які створили та зберегли “шаблон обличчя” у Facebook після 7 червня 2011 року, вважаються постраждалими і мають право претендувати на частину врегулювання. Деякі жителі Іллінойсу вже отримали чеки. Кінцевий термін подання претензії на частину цього врегулювання минув 11 листопада 2020 року.

Подібні позови були подані в штаті Іллінойс проти Google Photos і Shutterfly.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися