Facebook запустила «професійний режим» для заробляння грошей

Вона дозволяє творцям заробляти до 35 000 доларів на місяць на основі переглядів відео Reels

Новий «Професійний режим» на Facebook дозволяє творцям монетизувати власний профіль у цій соцмережі. Вони зможуть використовувати бонусну програму для заробітку.

Нововведення дозволяє творцям заробляти гроші на Facebook без необхідності створювати окрему сторінку. Інвестиції в Instagram в розмірі 1 мільярд доларів, які включають бонуси для впливових користувачів Instagram та розширення програми Stars, оголошеної вчора генеральним директором Марком Цукербергом, є частиною цієї функції.

Найбільшою особливістю профілів професійного режиму є додавання бонусної програми для Reels. Вона дозволяє творцям заробляти до 35 000 доларів на місяць на основі переглядів відео Reels.

У рамках Reels Facebook планує додати можливість створювати довші 60-секундні відео, зберігати чернетки в середині створення і створювати композиції з декількох кліпів. Ці функції з’являться скоро, і в наступному році компанія планує поширити їх на інші країни.

Професійний режим також дозволяє профілям переглядати ті ж дані аналітики публікацій та аудиторії, які отримують користувачі комерційних сторінок, включаючи загальну інформацію, реакції та коментарі.

Є один нюанс – конфіденційність. Як тільки активується професійний режим, будь-хто зможе стежити за професіоналом і бачити його загальнодоступний контент у своїй стрічці.

Професійний режим тестується з обмеженим числом профілів в США, але в найближчі місяці буде розширений для більшої кількості людей в США і в більшій кількості країн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я