iPhone покаже, чи його відремонтували оригінальними деталями

Якщо ремонт вашого iPhone виконувався з використанням офіційних OEM-запчастин, в списку буде вказано "справжня деталь Apple"

Нова функція iOS може попередити користувачів iPhone про шахрайство із запчастинами їхніх телефонів. Інструмент може стати в нагоді, коли зламаний iPhone перебуває в ремонті і сервісмени запевняють, що використали оригінальну деталь.

У версії iOS 15.2 з’явився новий розділ “Запчастини та історія обслуговування” в додатку “Налаштування”. Перейдіть в розділ “Налаштування” > “Загальні” > “Про Програму” на iPhone, щоб побачити “Деталі та історія обслуговування”. Він підтверджує, що в смартфоні iPhone використовуються офіційні компоненти.

Якщо ремонт вашого iPhone виконувався з використанням офіційних OEM-запчастин, в списку буде вказано “справжня деталь Apple”.

Повідомлення “Невідома деталь” з’являється, коли компонент встановлений неправильно, не функціонує, або виготовлений неофіційним постачальником. Також цей напис буде з’являтися, коли деталь уже побувала в іншому iPhone.

Попередні версії iOS показували тільки попередження “Неможливо перевірити, що на цьому iPhone встановлений справжній дисплей Apple”, коли в телефоні встановлювали екран від іншого айфона чи невідомого виробника.

Які саме компоненти перевірятимуться на офіційність залежить від моделі телефону. Як зазначено в документі підтримки Apple, користувачі новіших iPhone можуть бачити стан більшої кількості деталей, ніж користувачі старіших моделей.

Для iPhone XR, XS, XS Max і пізніших версій, включаючи iPhone SE (2-го покоління), можна побачити, чи замінювалася батарея. Для моделей iPhone 11, iPhone 12 і iPhone 13 також доступна інформація про дисплей. На iPhone 12 та iPhone 13 що доступні відомості про заміну камери.

Apple заявляє, що збір даних призначений для “задоволення потреб у послугах, аналізу безпеки та поліпшення майбутніх продуктів”.

Лише кілька тижнів тому Apple оголосила про програму самостійного ремонту. Вона запрацює спершу в США на початку наступного року. За допомогою цієї програми самообслуговування клієнти зможуть ремонтувати свої мобільники, замовляючи оригінальні запчастини у Apple.

Хоча Apple рекомендує клієнтам використовувати свої професійні канали ремонту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я