П’ятниця, 12 Липня, 2024

Фанати знімають кінострічку за мотивами Futurama

Мультиплікаційний серіал Futurama, своєрідну науково-фантастичну альтернативу «Сімпсонам», напевно, знають навіть ті, хто не дивився жодної його серії. Вибухова суміш із жартів, наукової (і не дуже) фантастики, кепкування над відомими явищами припали до душі мільйонам глядачів. А деякі жарти, як-от «смерть від сну-сну» та «… з блекджеком і хвойдами» перетворилися на відомі інтернет-меми.

fan-o-rama02

Я не певен, добра це новина чи не дуже, але за ініціативи та підтримки фанатів знімається повнометражний фільм за мотивами Futurama. Картина, що отримала назву Fan-o-rama, була анонсована ще у 2014 році, але без зазначення дати виходу. Більш-менш зв’язна інформація про картину з’явилася лише нещодавно.

fan-o-rama03

Роботи над Fan-o-rama проходять у Каліфорнії, у роботах над стрічкою задіяна кіностудія Cinema Relics. Головне і, мабуть, найскладніше завдання, яке стояло перед командою Fan-o-rama, – перенести кумедних двовимірних мультиплікаційних персонажів Мета Ґрейнінґа у 3D.

І це їм вдалося, хоч і не повною мірою. Якщо Фрай та робот Бендер виглядають кумедно, так само, як і Гермес Конрад та Емі Вонг, то зовнішність Ліли викликає суперечливі враження. Проте загалом поєднання 3D-графіки та живих акторів сприймається добре, знайомі предмети розпізнаються відразу.

fan-o-rama05

Зрозуміло, що очікувати від низькобюджетної стрічки неймовірних спецефектів та іншої «доброти» не варто, і єдине, чим може привабити стрічка, – фантастичним божевіллям та  вибуховим «фірмовим» гумором Futurama. Зараз проект отримав достатнє фінансування і не потребує спонсорів. Про стан справ щодо Fan-o-rama можна дізнатися на офіційному сайті кінострічки.

 

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися